Ředitelství Rakousko

DI Thomas Beles, generální ředitel
Prodej, marketing a technická podpora
E-mail: t.beles@vitecpower.com

Ing. Willy Holzmüller, obchodní manažer
Prodej, marketing a technická podpora
E-mail: w.holzmueller@vitecpower.com

Oliver Koppenburg,
Prodejní a technická podpora
E-mail: o.koppenburg@vitecpower.com

Antonius Ebeid, Sales Austria
Prodejní a technická podpora
E-mail: a.ebeid@vitecpower.com

Michael Winkler, zpracování objednávek a logistika
Obecná logistika, zpracování objednávek
E-mail: m.winkler@vitecpower.com

Sebastian Koncsek, zpracování zakázek a logistika
Obecná logistika, zpracování objednávek
E-mail: s.koncsek@vitecpower.com

Daniela Mirschitzka, vedoucí oddělení účetnictví a administrativy
Obecná administrativa a účetnictví
E-mail: d.mirschitzka@vitecpower.com

Jasmin Mertinger, marketingová manažerka
Obecný marketing, mediální aktivity a webové stránky
E-mail: j.mertinger@vitecpower.com

…………………………………………. . ………………….

Kancelář pro Českou republiku a Slovensko

Michal Straka, Sales Manager CZ & SK
Prodejní a technická podpora
E-mail: m.straka@vitecpower.com

Rostislav Nováček, prodej
Prodejní a technická podpora
E-mail: r.novacek@vitecpower.com

…………………………………………. . ………………….

Kancelář pro jihovýchodní Evropu (Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko a bývalá Jugoslávie)

Tibor Palásti, Sales South-East Europe
Prodejní a technická podpora
E-mail: t.palasti@vitecpower.com

…………………………………………. . ………………….

Polská kancelář

Oliver Koppenburg,
Prodejní a technická podpora
E-mail: o.koppenburg@vitecpower.com
E-mail: office@vitecpower.com

…………………………………………. . ………………….

Kancelář Rusko, Ukrajina a Bělorusko

DI Vladimir Vorontsov, Prodej
Prodejní a technická podpora
E-mail: v.vorontsov@vitecpower.com

…………………………………………. . ………………….

Turecká kancelář

Gökhan Ekşioğlu, Prodej
Prodejní a technická podpora
E-mail: gokhan@vitecpower.com